Nauka gry na harfie

Zajmuję się nauką gry na harfie na każdym poziomie zaawansowania. Pracuję chętnie zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Mogę pochwalić się naprawdę bogatym doświadczeniem w zakresie nauki gry na tym wyjątkowym instrumencie.

Ze swoimi uczniami pracuję nad prawidłowym ułożeniem rąk, co jest absolutną podstawą w przypadku gry na harfie. Nacisk kładę na to, aby moi uczniowie we właściwy sposób wydobywali dźwięk z instrumentu. Zawsze pracuję też nad właściwą postawą przy instrumencie, co przekłada się na komfort gry na harfie. Odpowiednia postawa ciała pozwala czerpać prawdziwą przyjemność z gry na tym królewskim instrumencie.

Podejmuję się nauki gry na harfie na każdym poziomie zaawansowania. Pracuję z uczniami, którzy dopiero rozpoczynają naukę gry na tym instrumencie, jak i tymi, którzy grają już na poziomie mistrzowskim.
Moimi atutami jest bogate doświadczenie w pracy z różnymi uczniami. W pracy kieruję się przede wszystkim ogromną cierpliwością. Wiem, że jest to klucz do osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 harfapauli.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.