Nauka podstaw gry na harfie

Nauka podstaw gry na harfie

Harfa jest wyjątkowym instrumentem, na którym warto nauczyć się grać. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą zacząć swoją przygodę z podstawową nauką gry na harfie, proponuję swoje usługi.

Nauka podstaw gry na harfie w moim wykonaniu to gwarancja cierpliwości i pojawienia się efektów u wszystkich, którzy będą stosować się do moich zaleceń. Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.

Z początkującymi rozpoczynam pracę od nauki przyjmowania właściwej pozycji przy instrumencie i odpowiedniego układania rąk. W przypadku gry na harfie są to elementy najważniejsze. Następnie przechodzę do pracy nad prawidłowym wydobywaniem dźwięku.

Rytm nauki zawsze ustalam indywidualnie z danym uczniem. Liczbę spotkań w tygodniu ustalamy w zależności od motywacji do nauki oraz tego, jak szybko mają pojawić się efekty.

Decydując się na naukę gry na harfie na poziomie podstawowym, można być pewnym, że nie zabraknie mi cierpliwości. Powtarzamy poszczególne elementy tak długo, jak tylko jest to potrzebne. Dzięki temu udaje mi się grę na harfie przez moich uczniów doprowadzić do perfekcji.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 harfapauli.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.