O mnie

O mnie

Nazywam sie Paulina Kostrzewska. Swoją muzyczna przygodę zaczęłam w wieku 4 lat w Przedszkolu Muzycznym w Poznaniu. Następnie Podstawowa  Szkoła Muzyczna im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu do której wróciłam w 2017 r. jako pedagog. Następnie szkoła średnia i Akademia Muzyczna w Poznaniu, którą ukończyłam z wyróżnieniem. Od 2008 r. związana z Teatrem Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu gdzie powierzono mi stanowisko 1 Harfistki. Przez lata współpracowałam z największymi orkiestrami symfonicznymi oraz operowymi w całej Polsce. W 2017 roku brałam udział w Polskiej edycji ogólnoświatowego projektu muzyki filmowej granej na żywo do filmu " La La  Land ". 

Ponieważ  muzyka jest moja największą pasją a harfa wielką miłością poszukując nowych brzmień stałam się prekursorką gry na harfie elektrycznej i przez 10 lat  wspóltworzyłam zespół " Electric Duo " w składzie którego były harfa i skrzypce elektryczne. W 2018 duet zamieniłam na trio i dołączyłam do zespołu " Violladies " w składzie skrzypce Marta Bilińska - Pilch, altówka Monika Kamińska oraz Ja. Gramy zarówno na instrumentach elektrycznych i akustycznych.

"Kostrzewska - Schubert " to mój najnowszy projekjt do ktorego zaprosiłam koncermistrza orkiestry Teatru Wielkiego w Poznaniu moją serdeczną koleżankę  Elize Schubert. Pierwsze skrzypce oraz pierwsza harfa tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny duet.

Po wielu latach koncertowania postanowiłam przekazać swoją wiedzę innym. W 2017 roku zaproszono mnie do prowadzenia kursów mistrzowski w Akademi Muzycznej w Poznaniu podczas słynnej już Poznańskiej Jesieni Harfowej. 

Moje wieloletnie doświadczenie, mistrzowski kunszt oraz wyjątkowe brzmienie mojej harfy sprawią że Państwa wydarzenie będzie jedyne i niepowtarzalne ...

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet
Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 harfapauli.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.